Січова розповіла про субсидії


16 ноября 2016 года.

Процес надання житлових субсидій населенню області безпосередньо залежить від якості організації роботи управлінь соціального захисту облдержадміністрації на місцях.

Саме на це звернула увагу перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова, під час обговорення питання щодо стану призначення житлових субсидій населенню області, на засіданні колегії облдержадміністрації в Генічеському районі.

«Облдержадміністрація на протязі тривалого часу видавала ряд розпоряджень з чіткими інструкціями щодо організації роботи управлінь соціального захисту облдержадміністрації з оформлення житлових субсидій. Це дуже важливе питання, від якого сьогодні залежить ефективність роботи і кількість населення, що отримали субсидії», -наголосила перший заступник голови облдержадміністрації.

Звертаючись до голів райдержадміністрацій, Валентина Січова нагадала, що згідно з розпорядчими документами, управління соцзахисту повинні були повернути скорочені штатні одиниці та забезпечити в штатах наявність системних адміністраторів.

У підсумку, райони, які проігнорували рекомендації, сьогодні показують низькі результати обробки документів звернення громадян, тим самим гальмують виконання обласного плану з оформлення житлових субсидій.

«Саме якісно підібрані фахівці знімають напругу серед громадян, які звертаються за оформленням субсидії. Їх відсутність веде за собою неякісне надання послуг. Хоча обласне керівництво своєчасно забезпечує усією необхідною технічною допомогою. Ті райони, які вчасно прислухалися до наших рекомендацій, сьогодні показують позитивні результати», - пояснила Валентина Січова.

Також, резюмуючи, вона підкреслила, що у зв'язку з ситуацією, що склалася в процесі оформлення субсидій, керівникам районів доведеться вдатися до запровадження практики подворових обходів для особистого спілкування з громадянами. Адже як показує досвід, такі методи взаємодії з місцевим населенням дають позитивні результати.

Теги: січова
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина