Школярі Херсонщини отримали нагороду на конкурсі ім. Бетховена


11 июня 2017 года.

2-4 червня в Харкові проходив ХV Всеукраїнський конкурс юних виконавців імені Людвіга ван Бетховена, який впевнено зайняв своє місце у культурному житті України і згуртував навколо себе талановитих юних музикантів.

Його відкриття проходило в Харківському національному університеті мистецтв ім. І.П.Котляревського під звуки відомого музичного твору «Ода радості» в виконанні симфонічного оркестру ДМШ №1 ім. Бетховена. Учасники конкурсу мали змогу послухати Лауреатів конкурсів минулих років та студентів консерваторії. Виконавську майстерність юних музикантів оцінювало професійне журі.

Третій рік поспіль у конкурсі приймає участь фортепіанний ансамбль Генічеської ШЕВ у складі: Владислав Немитов, Єлизавета Лосевичева (викладачі: Жернова Л.М., Шкроб О.А.). І в цей раз учні виступили емоційно, яскраво і стали дипломантами.

Диплом учасника конкурсу в молодшій віковій категорії в номінації «Фортепіано» отримала учениця Генічеської ШЕВ Софія Коренкова (викладач Гак В.А.)

Зараз юні музиканти готуються до XIV Міжнародного музичного конкурсу «Fortissimo», який пройде 16 червня на базі Генічеської ШЕВ.

Теги: конкурс, музика
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина