Школі №50 хочуть присвоїти ім’я Романа Набєгова

Школі №50 хочуть присвоїти ім’я Романа Набєгова
15 июня 2017 года.

Педагогічний колектив Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів підтримав питання присвоєння навчальному закладу імені загиблого у АТО воїна Романа Набєгова.

"За" проголосувала 41 людина із 44 присутніх.

Роман був учнем школи №50, активним учасником шкільного життя. Тому на підтримку присвоєння школі імені Набєгова висловлювалися як вчителі, однокласники Романа, так громадські активісти, волонтери та депутати міської ради.

Підтримав ініціативу і висловив вдячність мамі Романа Оксані Набєговій також херсонський міський голова Володимир Миколаєнко.

Це перше в історії Херсона присвоєння навчальному закладу імені героя АТО. Далі питання обговорюватимуть на громадських слуханнях, а потім винесуть на сесію міської ради.

Довідка. Роман Набєгов народився 1986 року в Херсоні. Закінчив школу №50. Служив у морфлоті в Севастополі. Згодом закінчив Херсонський юридичний інститут, Євпаторійське училище професійної підготовки працівників міліції та Харківський національний університет МВС. Працював слідчим Цюрупинського РВ УМВС. З 2014 року записався в розвідники батальйону «Миротворець». Загинув 2014 року при виході з Іловайська. За особисту мужність і професіоналізм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України указом Президента Романа Набєгова посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Теги: набєгов
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина