Шабуняєв пройшов переатестацію

Шабуняєв пройшов переатестацію
22 июля

Ви напевно чули, що вчора успішно пройшов атестацію прокурорів одіозний прокурор Красножон? Проте не лише він - залишився працювати в органах прокуратури й інший герой журналістських розслідувань, прокурор з Херсонщини - Костянтин Шабуняєв.

Шабуняєв відомий тим, що за інформацією Слідство.Інфо понад 80 (!) разів зв'язувався телефоном з фігурантом вбивства Катерини Гандзюк Ігорем Павловським влітку 2018 року (коли й був напад на активістку). Можливо припустити, що Шабуняєв зливав фігуранту інформацію про напад.

Сам Шабуняєв підтверджує, що спілкувався з Павловським, проте, пояснює ці зустрічі виключно роботою: Павловський, як помічник нардепа, приносив звернення та запити до прокуратури.

Але є одне "але": сам депутат Паламарчук, помічником, якого був Павловський стверджує, що жодних запитів через помічника не передавав.

«Він не може сам написати запит і не може звернутися сам, це просто не його функція. Він не може сам писати звернення, не може сам піти, до кого він піде? Хто він такий? Як хто його прийматиме?» -- говорить Паламарчук у фільмі Слідство.Інфо.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап