Сервісні центри МВС видавали водійські права мешканцям Криму


24 марта 2017 года.

Як повідомили порталу Depo.Запоріжжя у прокуратурі АР Крим, злочинну схему викрили, завдяки чому вдалося попередити протиправне отримання майже 200 посвідчень водія.

Правоохоронці встановили, що територіальні сервісні центри з обслуговування у Херсонській області упродовж 2015-2016 років склали та видали завідомо неправдиві офіційні документи про проходження курсів навчання 172 громадянам з території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим. При цьому, водії-кримчани навіть не перетинали адміністративну межу з територією півострову або знаходились на її території чи за межами України у день видачі посвідчень водія, що виключає їх навчання в автошколі та здачу іспитів.

Під час обшуків, що відбулися 23 березня, правоохоронці вилучили підроблені документи для оформлення посвідчень водія та отримання індивідуальних номерних державних знаків, до яких були підкріплені гроші у сумі понад 60 тис. грн.

Прокуратура Автономної Республіки Крим за матеріалами ГУ СБУ в АР Крим розпочала кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366 КК України - службове підроблення.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости