Сервіс швидкої кур'єрської доставки Glovo запускається в Херсоні


1 октября 2019 года.

Від сьогодні сервісом доставки Glovo зможуть скористатися жителі Херсона. Це вже 11 місто на мапі України, де працюватиме іспанський сервіс, який доставляє що завгодно в межах міста.

Скористатися доставкою Glovo просто - варто лише завантажити додаток на свій мобільний з App Store або Google Play, створити обліковий запис та замовити послугу. Про інше потурбується Glovo! Нативний інтерфейс додатку містить 8 баблів, які дозволяють швидко зорієнтуватися та обрати потрібну послугу. У баблах «Ресторани», «Випічка та десерти», «Супермаркети», «Подарунки» вже представлені улюблені заклади твого міста.
Бажаєш швидко заповнити пустий холодильник продуктами? Збираєшся подорожувати потягом, але забув потурбуватися про їжу в дорогу? Замовляй доставку і кур'єр Glovo доставить тобі все менше ніж за годину.

У додатку є спеціальний бабл «Кур'єр», який надає можливість користувачам вказати в текстовому полі своє побажання для доставки. Повернути конспект другу, передати іграшку дитині чи доставити ліки бабусі - об'єктом може стати будь-який предмет, що не перевищує параметри фірмового рюкзака 40х40х30 та вагу 9 кг. Вартість послуги фіксована та становить 69 грн.

Кожен новий користувач додатку Glovo може отримати 100 грн у якості бонусу. Для цього необхідно поділитися з друзями унікальним промокодом зі спеціального меню у своєму додатку. Тож друг отримає 100 грн знижки на своє замовлення, а як тільки його буде здійснено - бонус зарахується і для відправника. Промокод можна використати протягом 7 днів - така умова діє і для відправника, і для отримувача.

Сервіс Glovo має широку географію покриття і вже працює у 26 країнах світу та у більш ніж 200 містах. Тому привітати друга з весіллям у Барселоні, чи передати вітання сестрі у Львів цілком реально! Для цього потрібно лише обрати подарунок та ввести адресу у додатку - місцевий кур'єр Glovo потурбується про доставку.

Теги: слово
Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости

    c8
    пап