Сергій Валяєв: "У цій команді будуть грати лише ті футболісти, у яких є бажання"

Сергій Валяєв:
13 октября

Головний тренер МФК Кристал - про поразку від Волині (0:1).

"По-перше, я хотів би вибачитись перед вболівальниками за перший тайм. Є моменти, які я, як тренер, ніколи не буду розуміти. Найбільш страшне, що може бути - це байдужість: коли люди не добігають, "прибирають ноги»" У цій команді будуть грати лише ті футболісти, у яких є бажання, палають очі, які виконують установку тренера - в першому таймі цього всього не було".

"Ми дуже ретельно вивчали Волинь, дивились їх матчі, забиті та пропущені м'ячі, у другому таймі було щось схоже на те, про що ми говорили напередодні гри. Я буду робити все, аби такого футболу, який був у першому таймі, більше не було".

"Треба забивати свої моменти, які в нас були. У нас трохи був зірваний план на гру - через COVID-19 випали два гравці, яких ми награвали у старті - Чернишов та Терзі. У будь-якому випадку, тренерський штаб, гравці, адміністрація клубу - ми будемо робити все, аби змінити наші результати".

"Кожен з футболістів відповідає тільки за свою гру. Треба виконувати установку на матч. Якщо людина не виконує те, що йому говорять - він буде сидіти на лавці запасних. Не дивлячись на їх регалії, звання, досвід - для мене немає авторитетів. Вийшов Мартян, вийшов Цибульський - люди після хвороби... Мартян з'явився і просто затоптав усіх, вийшов з підкатами та бажанням - ось такі футболісти будуть тут грати. А майстри шкіряного м'яча, які звикли грати на "чистих" м'ячах, не грати у відборі, не відпрацьовувати - вони тут грати не будуть".

"Коли я був гравцем, я завжди грав для вболівальників. Ми повинні дарувати їм радість - я хочу, аби у Херсоні я мав можливість чесно і сміливо подивитися людям в очі. Я не хочу, аби мені було соромно. Я хочу це донести своїм гравцям - поки в них зранку буде гарний апетит і веселий настрій після програних матчів - їм не треба бути у футболі. Вболівальник зможе пробачити все, будь-який результат, окрім одного - байдужості на полі".

Теги: валяев
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап