Сергій Шевцов: «Виграли завдяки перебудовам в атаці»

Сергій Шевцов:  «Виграли завдяки перебудовам в атаці»
25 октября 2016 года.

Наставник «Кристала» - про матч з «Іллічівцем-2»

Ми дуже серйозно готувалися до цього матчу. З обережністю поставились до суперника, адже в його складі грає багато молодих, талановитих хлопців.

Перша команда «Іллічівця» знаходиться на першому місці в першій лізі і хоче потрапити у Прем'єр-лігу. Тому для молоді є велика мотивація потрапити в першу команду. Ми добре вивчили гру суперника і цей матч зіграли в незвичній для себе тактиці, хоча такі матчі в нас уже були. Ми вибудували дві лінії по чотири гравці, і між ними діяли двоє центральних півзахисників. У нас була втрата через травму Цоя. На звичну позицію опустили Шевцова, який в останніх матчах грав у нападі, а четвірку нападників склали Білоусов, Фальковський, Брижчук і Гливий.

Одразу скажу, що жоден із них не зіграв на тому рівні, який би я хотів бачити. Якщо при обороні вони діяли правильно, то контратаки, які вони провели, були малоефективні. Тому в другому таймі нам довелося перебудовуватись. Були змушені випускати травмованого Цоя, Шевцова висувати в нападники, випускати Ольховського і Барладима.

По суті - повністю змінити лінію нападу. Я думаю, що завдяки цьому ми змінили хід матчу, почали діяти агресивніше, якісніше попереду, реалізували моменти і виграли поєдинок.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина