Сергій Шевцов: “Відтепер сконцентруюся на роботі директора клубу”

Сергій Шевцов: “Відтепер сконцентруюся на роботі директора клубу”
26 апреля 2019 года.

"Із завтрашнього дня передаю керівництво командою Андрію Вікторовичу Кононенко. Він вже місяць як знаходиться з командою, розуміє умови роботи; потенціал, слабкі та сильні сторони футболістів. Впевнений, що він зробить все від нього залежне, щоб команда у цьому чемпіонаті показала якісну гру та хороший результат", -заявив вчора на післяматчовій прес-конференції Сергій Шевцов.

Він також повідомив, що відповідальність за поразку бере на себе та попросив вибачення у вболівальників за результат та непоказну гру.

"Впевнений, що команда, на чолі з Андрієм Кононенко, продемонструє хороший футбол та високий результат", - заявив директор клубу Кристал.

Він також нагадав, що здобутки хороших результатів це цілий комплекс факторів: хороші ігрові та тренувальні поля, можливість запрошення кваліфікованих виконавців, високі зарплати, преміальні за перемоги для мотивації футболістів, відновлювання... . Багато компонентів з цього в нашому клубі відсутні.

"Я дуже вдячний всім, хто підтримував мене в якості головного тренера, але відтепер я сконцентруюся на роботі директора клубу" - підсумував Шевцов.

Нагадаємо, що після звільненя тренера Олександра Овчинікова, Шевцов був і тренером і директором клубу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина