Серед кандидатів на виборах ОТГ на Херсонщини переважають самовисуванці


5 октября 2017 года.

У Херсонській області тільки почалась активна реєстрація кандидатів. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА відстежили процес у всіх територіальних вборчих комісіях регіону.

За словами місцевих виборчих комісій, кандидати на посади голів та депутатів місцевих рад почали активну реєстрацію своїх кандидатур 3 жовтня і продовжують її сьогодні. Найменше конкуренція серед кандидатів простежуються в Ювілейній сільській виборчій комісій, куди надійшло всього три подання на депутатів та одне висування на голову.

Одна з найперших політичних сил, яка зробила подання до виборчих комісій Констянтинівської, Любимівської, Станіславської, Білозерської та Борозенської об'єднаних громад стала ВО «Батьківщина».

До трьох з вищеперерахованих виборчих комісій подала по 26 кандидатів, а до інших - 14 і 22 відповідно. По кількості подань ця партія поступається тільки самовисуванцям, яких подалось на сьогодні вже 183.

Варто відзначити, що кандидатів від локальних партій немає, більшість подань виборчі комісії отримують від фракцій з Верховної Ради. Трійку лідерів завершує в Херсонській області Аграрна партія України. Також загалом нарахували подання від таких партій: УКРОП - 33, «БПП «Солідарність» - 31, «Наш край» - 12, «Опозиційний блок» - 11, Об`єднання «Самопоміч» - 7.

Станом на 5 жовтня картина може змінитись, враховуючи тенденцію кандидатів реєструватись в останній день, або навіть ніч. Часто це ускладнює роботу комісій, яким важко справлятись з великим об'ємом даних за обмежену кількість часу. Загалом вже зареєстровано 440 кандидатів як самовисуванців, так і від різних політичних сил, а також 23 кандидатури на голів. Більшість кандидатів на посади голів є самовисуванцями, як і на посади депутатів, що говорить про небажання на місцях балотуватись від будь-яких політичних сил.

Нагадаємо, що відповідно до календарного плану ЦВК, подання до ТВК документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови триватиме до 4 жовтня включно.

Теги: вибори, отг
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости