СБУ вирішила перевірити закиди Мангера на поліграфі

СБУ вирішила перевірити закиди Мангера на поліграфі
15 февраля 2019 года.

Служба безпеки України має намір "ретельно перевірити" заяву голови Херсонської облради Владислава Мангера про причетність співробітника СБУ Данила Доценка до вбивства активістки Катерини Ганздюк.

"Вказані твердження Мангера будуть ретельно перевірені,.. в тому числі шляхом проведення (у разі задоволення судом відповідних клопотань органу досудового розслідування) судових психологічних експертиз із використанням комп'ютерного поліграфа, у разі отримання відповідної згоди від Мангера та інших осіб, про причетність до злочину яких він вказує", - йдеться в заяві СБУ.

Разом з тим у спецслужбі наголосили, що твердження Мангера про Доценка нічим не обґрунтовані. За їхніми даними, таким чином підозрюваний в організації вбивства Ганздюк намагається дискредитувати СБУ та уникнути кримінальної відповідальності за злочин.

Нагадаємо, що очільнику Херсонської облради Владиславу о Мангеру оголосили підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк. Він назвав це "політичним замовленням".

За версією слідства, він заплатив за вбивство активістки базою відпочинку у Лазурному Херсонської області. Готель на 57 номерів, вартість проживання в якому перевищує дві тисячі гривень на добу, передали в оренду підозрюваному Олексію "Москалу" Левіну за "символічну вартість у розмірі 500 гривень на місяць".

Мангер звинуватив в організації нападу на Гандзюк генерала СБУ Данила Доценка. В СБУ заяву Мангера про причетність генерала Доценка до вбивства активістки Катерини Гандзюк назвали "абсурдною".

31 липня 2018 року Гандзюк облили сірчаною кислотою. Вона отримала хімічні опіки понад 35% поверхні тіла і померла в лікарні 4 листопада

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости