СБУ попередило генічеського сепаратиста Коваленка


3 ноября 2016 года.

Служба безпеки України винесла офіційне застереження мешканцю м. Генічеськ Херсонської області - голові політичної партії «Соціал-патріотична асамблея слов'ян» щодо неприпустимості з його боку вчинення дій, спрямованих на повалення конституційного ладу, захоплення державної влади.

Про це повідомляє прес-група УСБУ в Херсонській області.

Будучи учасником мітингу з проблемних питань газифікації м. Генічеськ, чоловік ганебно висловлювався відносно дій представників органів державної влади та місцевого самоврядування. Крім цього, генічанин позиціонував себе в якості делегата від місцевої громади для вирішення «газового питання у Генічеську» як з представниками української влади так і з тимчасово окупованої території АР Крим та запевняв, що має можливість домовитись про це з головою ради міністрів АР Крим С. Аксьоновим.

Служба безпеки України офіційно попередила партійця про неприпустимість дій на шкоду державній безпеці України. У разі повторного вчинення таких дій його буде притягнено до кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 109 Кримінального кодексу України.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап