СБУ натякає меру Херсона, що старі тарифи на проїзд можуть підсилити протестні настрої


31 января 2017 года.

Управління СБУ в Херсонській області зверунлося до міського голови Херсона Володимира Миколаєнка щодо ситуації з підняттям тарифів на проїзд у громадському транспорті. 

Текст листа опублікувала у соцмережі Фейсбук керуюча справами виконкому Херсонської міськради Катерина Гандзюк.

СБУ нагадує меру, що останній раз тарифи на проїзд піднімалися у 2014 році, а за цей період зросли витрати на паливно-мастильні матеріали та запчастини. В листі зазначено, що перевізники погрожують "вдатися до масових акцій протесту та припинення роботи, що призведе до формування осередків соціальної напруженості..." і може бути використано проросійськи налаштованими особами для розпалювання протестних настроїв. 

Нагадаємо, сьогодні, 31 січня, виконком міської ради не зміг ухвалити підняття тарифу на проїзд до 5 гривень. Через це перевізники пообіцяли вийти на страйк і не випускати автобуси на маршрути. 

Також нагадаємо, що у жовтні 2016 року саме через блокування службою безпеки рахунків "Херсонелектротранс" під час проведення закупівлі 12 тролейбусів, місто не змогло розширити парк комунального транспорту, який міг би частково вирішити проблему у разі конфлікту з приватними перевізниками. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап