Рух до Автономної Республіки Крим суттєво ускладнено

Рух до Автономної Республіки Крим суттєво ускладнено
30 апреля 2014 года.

Внаслідок непродуманих рішень нової влади Криму щодо організації повноцінного контролю пасажирів, транспортних засобів та вантажів на адміністративному кордоні між АР Крим та Херсонською областю, суттєво зросли черги у пунктах контролю.

Про це повідомляє помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального управління з питань взаємодії із ЗМІ Андрій Базан.

Найбільші ускладнення наразі спостерігаються у пункті контролю «Чонгар». Тут черги на виїзд з материкової України розтягнулися на 4 кілометри та мають тенденцію до збільшення. В середньому оформлення однієї вантажівки у російських прикордонників триває не менше 40 хвилин, а легкових автомобілів - 20 хвилин. Внаслідок чого водіям легкових автомобілів доводиться очікувати своєї черги близько 5 годин, а вантажівок - не менше 10. В цей же час на в'їзд до материкової України жодних ускладнень не спостерігається.

Така ситуація негативно відображається, у першу чергу, на жителях Криму, які вимушені постійно їздити на материкову частину України. У свою чергу українські прикордонники вживають усіх засобів, щоб полегшити учасникам руху пересування в обидва напрямки.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости