РРО у «смартфоні» використовують 32 херсонських бізнесмена


5 октября 2020 года.

За інформацією спеціалістів управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі станом на 01 жовтня херсонські підприємці зареєстрували 32 програмних касових апаратів у «смартфоні».

У реєстрі програмних реєстраторів розрахункових операцій ДПС України обліковуються 6 юридичних осіб. Серед них суб'єкти господарювання у сфері надання охоронних та медичних послуг, виробництва кухонних меблів, збирання безпечних відходів, роздрібної торгівлі комп'ютерною технікою та інше. Ще 26 приватних підприємців області також обрали сучасний бізнес - формат для ведення підприємницької діяльності на спрощеній системі оподаткування.

Податкова служба області запрошує підприємницьку спільноту Херсонщини активно підтримувати ініціативу ДПС України та використовувати зручні та інноваційні податкові сервіси, які допоможуть бізнесу розвивати якісні послуги та торгівлю.

Нагадаємо: з 1 серпня 2020 року всі бізнесмени мають можливість замість традиційних касових апаратів (реєстраторів розрахункових операцій - РРО) використовувати програмні касові апарати (програмні РРО).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости