Розпочато розгляд справи за наявністю в діях ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» ознак порушення законодавства


16 июня 2016 года.

Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України за результатами розгляду заяви провайдера програмної послуги, що надається з використанням багатоканальної кабельної телемережі, у Херсонській області, встановлено ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» на ринку надання послуг доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до інфраструктури об'єктів електроенергетики.

Так, при проведенні дослідження встановлено дії ПАТ «ЕК «Херсонобленерго», що можуть призвести до утисків інтересів споживача, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на зазначеному ринку.

У зв'язку із цим, адміністративною колегією Відділення 15 червня розпочато розгляд справи відносно ПАТ «ЕК «Херсонобленерго».

Суб'єктам господарювання, у разі наявності, пропонується надати Відділенню інформацію, яка б свідчила про утиски інтересів споживача при отриманні послуг з використання об'єктів електроенернергетичного комплексу для розташування інфраструктури телекомунікаційних мереж.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

чаплинка