Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління


28 марта 2017 года.

22 березня стартував прийом документів для конкурсного відбору ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління Державного агентства рибного господарства України.
Рибоохоронні патрульні будуть набиратись на основі відкритого конкурсу, пройдуть фахове навчання, курси підвищення кваліфікації. Рибний патруль є органом із якісно новими стандартами роботи.

Його створено замість ліквідованих органів рибоохорони (рибінспекції), що були об'єктом численних нарікань з боку рибалок. Це використання європейського досвіду, сучасне оснащення та відкритість перед суспільством.

«Запрошуємо ефективних, вмотивованих громадян, кому не байдужа доля рибної галузі доєднатись до реформування та створення рибного патруля в регіонах і подавати документи для участі в конкурсі. Зі свого боку держава створює достойні умови праці - сучасна техніка, паливо та зарплата 7-8 тис грн.», - додав Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:
- Копію паспорта громадянина України.
- Письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
- Письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
- Копію документа (документів) про освіту.
- Заповнену особову картку встановленого зразка.
- Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за попередній рік.
Інформацію щодо посадових обов'язків, кваліфікаційних вимог можна переглянути за посиланням щодо:
- заступника начальника відділу рибоохоронного патруля № 1 (м. Бердянськ, Запорізька обл.);
- начальника відділу рибоохоронного патруля № 2 (м. Генічеськ, Херсонська обл.);
- начальника відділу рибоохоронного патруля № 3 (м. Маріуполь, Донецька обл.).
Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: 71100, м. Бердянськ, вул. Набережна, 17; до 16 год. 30 хв. 07 квітня 2017 року (включно).
За детальною інформацією звертайтесь за номером тел. (06153) 4-34-78.
Нагадаємо, конкурс на зайняття вакантних посад до рибного патруля відбудеться відповідно до вимог Закону «Про державну службу» у новій редакції, включатиме електронне тестування та співбесіду і буде максимально прозорим та зрозумілим для суспільства.

Теги: патруль
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина