Роздрібний акциз збагатив Херсонщину на 100 мільйонів гривень


15 июня 2016 года.

За п'ять місяців 2016 року до місцевих бюджетів Херсонщини надійшло 103,6 млн.грн. акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

За інформацією відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Херсонській області, скарбниці територіальних громад додатково отримали 17,2 млн. гривень. Це більше, ніж торік на 46 млн. гривень.

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 року набрав чинності Закон України від 24 грудня 2015 року №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році». Цей закон вніс ряд суттєвих змін в нарахуванні та сплаті акцизного податку (розділ VI Податкового кодексу України).

Наразі, ставка акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі пальним становить - 0,042 євро за 1 літр реалізованого товару, для інших видів підакцизних товарів - залишилась незмінною - 5 % вартості реалізованого товару. Штрафна санкція у випадку виявлення фактів продажу пального без реєстрації становить 100 % вартості реалізованого пального.

Теги: акциз
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап