Роман Безсмертний: «Україна повинна бути там, де є українці»

Роман Безсмертний: «Україна повинна бути там, де є українці»
31 октября 2018 года.

31 жовтня у Херсонській обласній науковій бібліотеці ім. О. Гончара відбулася зустріч із українським політиком, майбутнім кандидатом у президенти України Романом Безсмертним.

Безсмертний приїхав у Херсон з презентацією своєї ідеї «Великої України», яку він просуватиме як кандидат у президенти після офіційного старту виборчої кампанії. Херсонщина стала другим регіоном в рамках всеукраїнського туру Безсмертного після візиту на Львівщину.

На зустріч із політиком до бібліотеки прийшли кількасот херсонців: громадські діячі, діючі і колишні представники влади, молодь. Захід проходив у формі діалогу. Після короткого музичного вступу від гурту «Хорея Козацька» та біографічного фільму про Романа Безсмертного, політик коротко розповів про свою мотивацію повернутися у велику політику та ідею «Великої України».

«Давайте подивимось на наших сусідів. Поряд є «Велика Польща», «Велика Румунія» навіть «Велика Угорщина» і врешті - «Русскій мір». Ми також не маємо права применшувати свою значимість», - вважає Безсмертний.

Політик говорить, що Україна має бути там, де є українці. Однак це не значить зазіхання на чужі території. Це передусім повага до людини як головної цінності для держави. І де б українці не знаходились, вони повинні відчувати підтримку своєї держави.
«Ми не повинні зазіхати на чуже, але треба розуміти, хто ми, і бути собою. Не втягувати голову, коли йдеться про велич українців» - каже Безсмертний.

Зустріч швидко перейшла у формат запитань і відповідей. Херсонці цікавились ідеями Безсмертного щодо подолання корупції, деокупації Криму і Донбасу, припинення війни на сході, реформою децентралізації та іншими актуальними питаннями. Роман Безсмертний відповів на кожне питання в рамках зустрічі, після чого ще поспілкувався з присутніми особисто.

В рамках візиту на Херсонщину Роман Безсмертний також відвідав м. Каховка, де відбулася подібна зустріч із активом міста.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости