Рятувальники провели показові навчання з порятунку на кризі

Рятувальники провели показові навчання з порятунку на кризі
18 января 2017 года.

На території Гідропарку співробітники обласного управління ДСНС демонстрували навички з порятунку людей, які потрапили під кригу, повідомляє прес-служба ДСНС у Херсонській області.

У першу чергу рятувальники Аварійно-рятувального загону спецпризначення обласної служби ДСНС продемонстрували техніку за допомогою якої можна дістати постраждалого з ополонки. Пересічним громадянам необхідно задіювати підручні засоби: палки, гілки, штахети, паски, санки, лижі, кидаючи або ж протягуючи їх постраждалому. Аби дістатись до ополонки слід підкласти під себе якусь дошку, фанеру аби збільшити площу опори. До самого її краю підповзати не слід, аби не опинитись у воді поряд з постраждалим. Рятувальники ж безпосередньо діють, використовуючи спецзасоби: кінець Александрова; рятувальне коло, закріплене на мотузці. Людина, яка потрапила під кригу, повинна не панікувати і знати, що вибратись на твердий лід можна лише, діючи обережно і спокійно.

«Необхідно без різких рухів вибиратися на лід, наповзаючи грудьми і по черзі витягуючи ноги на поверхню, пристосовуючи своє тіло так аби воно зайняло найбільшу площу опори. Відкотившись, повзти у сторону, з якої прийшли, де міцність криги вже перевірена. Після порятунку необхідно якомога швидше дістатись теплого місця, розтертись та переодягнутись в сухий одяг, попити чаю», - радить фельдшер-рятувальник Ігор Савельєв.

Також рятувальники показали як правильно надавати першу домедичну допомогу, якщо людину витягли з води у непритомному стані. Поряд знаходився і психолог обласної служби ДСНС. Присутність таких фахівців корисна у випадках якщо постраждалий знаходиться у шоковому стані або ж починають панікувати їх родичі.

У цьогорічний осінньо-зимовий період в області трагічних випадків через потрапляння під кригу не зафіксовано.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап