Ремонтні роботи у Кризовому центрі для постраждалих від домашнього насильства планують завершити у лютому 2020 року


11 января 2020 года.

Міський голова Володимир Миколаєнко ознайомився із ходом ремонтних робіт у Кризовому центрі для постраждалих від домашнього насильства. Роботи там розпочали у жовтні 2019 року.

Нагадаємо, у червні минулого року міський голова підписав Меморандум з Фондом ООН в галузі народонаселення в Україні та Угорською Екуменічною службою допомоги про взаєморозуміння. У серпні того ж року міська рада надала в оренду необхідне приміщення.

У Кризовому центрі передбачено три житлові кімнати, кухня, санітарно-гігієнічний блок, зала для групових занять, кабінет психолога, кабінет соціальних працівників та загальна рецепція. Згідно протоколів безпеки, організовано заходи з активної та пасивної безпеки. Усього в закладі можуть бути розміщені 10 осіб одночасно.

Основну частку фінансування щодо проведення ремонтних робіт та забезпеченням необхідним устаткуванням взяли на себе Фонд ООН в галузі народонаселення в Україні та Угорська Екуменічна служба допомоги (біля 3 млн. грн).

Ремонтні роботи у Центрі планують завершити орієнтовно у лютому 2020 року.

Володимир Миколаєнко, у свою чергу, надав відповідні доручення з організації підготовки необхідної документації щодо створення у Херсоні комунального закладу такого спрямування для того, аби винести питання на розгляд сесії міської ради.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости