Ремонт архівного відділу Херсонської міської ради обійдеться у 888 тис грн


6 января 2017 года.

Про це йдеться у Програмі розвитку архівної справи у м. Херсон на 2017-2021 роки, розміщеної на сайті Херсонської міської ради разом з відповідним проектом рішення ради.

Згілно з документом, у 2017 році з міського бюджету планують виділити 888 тисяч гривень на ремонтні роботи архівного відділу міскої ради, що знаходиться на вул. вул. Церковній (Старостіна), 55а.

Зокрема, запланований капітальний ремонт фасаду архівного відділу (645 тис грн) та капітальний ремонт системи вентилаяції (243 тис грн).

Загалом фінансування програми до 2021 року складає 2 мільйони 36 тисяч гривень. Уже в наступному році в архівному відділі планують профінансувати проектування, монтаж і пусконалагоджуван-ня системи автоматичної пожежної сигналізації, пожежогасіння, оповіщення про пожежу і пожежного спостереження. 

Довідка. Архівний відділ Херсонської міської ради - єдиний орган, котрий має повноваження щодо формування, зберігання та використання документів Національного архівного фонду (НАФ) на території міста. Документи, що зберігаються в архівному відділі, виступають складовою культурної спадщини, залучаються до постійного обігу з метою використання для інформаційних потреб суспільства та реалізації прав законних інтересів громадян. Щороку на державне зберігання до архівного відділу надходять документи НАФ, завершені у діловодстві підприємств, установ та організацій. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости