Ректор ХДУ вважає, що за декілька днів студенти повернуться на пари

Ректор ХДУ вважає, що за декілька днів студенти повернуться на пари
24 сентября

Херсонський державний університет готовий працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних обмежень «жовтої зони» епідеміологічної небезпеки. Причому не у дистанційному форматі, а в очному, коли у студентів є можливість відвідувати освітній заклад, отримувати якісні освітні послуги та почуватися безпечно.

Про це у Фейсбук написав ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Нагадаємо, що у ХДУ, як і у більшості ВНЗ Херсонщини вакциновано менше 80% викладачів.

Заборону працювати, яку позавчора ввела комісія ТБЧС, ректор назвав «одноденим тайм-аутом».

«Ми перенесли навчальні заняття з умовою їх відпрацювання, щоб узгодити усі деталі нашої майбутньої роботи під час посилення карантину. Зібралися на нараду з членами ректорату, де читко пролунало: університет буде працювати, а для цього ми маємо за два-три дні забезпечити виконання вимоги щодо наявності не менш як у 80% співробітників сертифікату про щеплення, довідки про введення однієї дози вакцини чи довідки про перенесену хворобу», - написав Співаковський.

З сьогоднішнього дня у медичному центрі університету буде організована вакцинація для всіх бажаючих співробітників університету.

Ректор вважає, що за два-три дні ситуація покращиться і студенти повернуться на пари.

Він також навів дані, що на одному з факультетів показник вакцинованих викладачів майже досяг 100%. Показник вакцинованих по Бериславському фаховому педагогічному коледжу - 81%, за два дні цього ж результату досягне й Генічеський фаховий коледж. Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті працює у звичному режимі, бо має 90% вакцинованих.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости