Рахунки Іллі Киви арештовані по справі Катерини Гандзюк

Рахунки Іллі Киви арештовані по справі Катерини Гандзюк
30 апреля 2020 года.

22 квітня 2020 року на виконання рішення Солом'янського районного суду м. Києва державним виконавцем Дніпровського районного відділу ДВС у м. Києві ухвалено постанову про накладення арешту на кошти Іллі Володимировича Киви для забезпечення сплати судового збору.

Про це повідомили у юридичній компанії Міллер.

26 червня 2019 року Солом'янський районний суд м. Києва задовольнив позов батька Катерини Гандзюк до Іллі Киви та ТОВ «Голдберрі» про захист, честі гідності, ділової репутації та зобов`язання спростувати недостовірну інформацію.

Рішенням Солом'янського районного суду м. Києва:
1. Визнано недостовірною інформацію, поширену 02 жовтня 2018 року Кивою І.В. в ефірі телеканалу «Еспресо. TV» наступного змісту: «Я знаю, что Гандзюк сидела на разворовывании городского бюджета».
2. Зобов`язано Киву спростувати недостовірну інформацію, шляхом повідомлення в ефірі телеканалу «Еспресо. TV» про те, що поширена інформація не відповідає дійсності.
3. Зобов'язано стягнути з Киви на користь Гандзюка Віктора Михайловича судовий збір у розмірі 1409,60 грн.

У разі невиконанні іншої частини рішення суду до Киви будуть застосовані заходи, передбачені ст. 63 Закону України «Про виконавче провадження», у вигляді штрафу, а потім і відкриття кримінального провадження.

Таким чином, якщо Ілля Кива не виконає рішення суду у повній мірі, до органу досудового розслідування буде повідомлено про вчинення останнім кримінального правопорушення у відповідності зі ст. 382 КК України.

Ілля Кива має відповісти за свої слова проти Катерини Гандзюк.

Народний депутат України Ілля Кива безпідставно звинуватив Катерину Гандзюк в корупції, що не відповідає дійсності.

Нагадаємо, що Катерини Гандзюк померла 4 листопада 2018 року, через три місяці після того, як її облили сірчаною кислотою у Херсоні.

Теги: кива
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости