Проведення земельних робіт без погодження - призводить до значних втрат замовника робіт


12 октября 2016 года.

ПАТ Херсонгаз звертається до мешканців Херсонської області та юридичних осіб із попередженням про обов'язкове погодження земельних робіт із газовим підприємством та його міжрайонними управліннями.

Протягом вересня поточного року сталося кілька поривів газопроводів низького та середнього тисків внаслідок проведення земельних робіт приватними особами без погодження із ПАТ Херсонгаз, що призвело до поривів: с. Приморське Скадовського району (сума збитків та відновлювальних робіт майже 5 тис. грн), с.Клини Цюрупинського району (сума збитків та відновлювальних робіт понад 80 тис. грн), с. Стара Збурївка Голопристанського району (сума збитків та відновлювальних робіт майже 30 тис. грн).

Так, вчора у м.Олешкі власних приватного будинку по пров. Тихий, самовільно виконував земельні роботи внаслідок чого було механічно пошкоджено поліетиленовий газопровід низького тиску. Крім того, що порушник залишив без газу 5 сусідів, за відновлення газопостачання, проведення ремонтних робіт та збитки, завдані підприємству, він має сплатити майже 10 тис. грн.

Самовільне проведення земельних робіт без чіткого визначення розмежування пролягання підземних комунікацій майже завжди призводить до пориву газопроводу, що тягне за собою не тільки значні матеріальні втрати, а й може спричинити аварійну ситуацію, через яку може бути аварійно відключено кілька багатоповерхівок або навіть цілий населений пункт.

Теги: газ
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости