Протягом тижня державні інспектори Херсонщини розрахували шкоди за порушення земельного законодавства на чверть мільйона гривень


23 июля 2019 года.

Минулого тижня, з 15 по 19 липня, Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області проведено 110 перевірок дотримання вимог земельного законодавства та 5 планових перевірок суб'єктів господарювання. У результаті проведених перевірок державні інспектори виявили 69 порушень.

Фахівці землевпорядної служби активно вживають заходи реагування для усунення виявлених порушень, застосовують заходи адміністративного впливу. Так, за тиждень видано 26 приписів на усунення порушень, складено 20 протоколів. У результаті розгляду адміністративних справ винесено 18 постанов про накладення адміністративних стягнень на суму 3 570 грн.

Відповідно до Методики визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу у 18 випадках був проведений розрахунок розміру шкоди. Загальна сума розрахованої шкоди склала 257 817,63 грн. Ці кошти порушники мають сплатити до місцевих бюджетів Херсонщини, у 2 випадках 23 201,89 грн. відшкодовані у добровільному порядку.

Теги: земля
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости