Протягом доби Херсонський рибоохоронний патруль виявив 12 правопорушень природоохоронного законодавства


2 сентября 2020 года.

У період з 31 серпня по 1 вересня 2020 року Херсонський рибоохоронний патруль виявив 12 порушень природоохоронного законодавства. За фактами грубого порушення Правил рибальства складено 7 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП, три - за порушення Правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП) та одне - за ч. 1 ст. 88-1КУпАП (порушення порядку придбання, збуту та розповсюдження об'єктів тваринного світу). Крім цього, оформлено один акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений, згідно з якими вилучено понад 22 кг риби та 7 од. заборонених знарядь лову. Збитки, завдані рибним запасам, склали 7 237 грн. 

Для прикладу, першого вересня 2020 року під час рибоохоронного рейду на узбережжі Чорного моря державними інспекторами Херсонського рибоохоронного патруля викрито грубе порушення Правил рибальства. Громадянин проводив вилов водних біоресурсів мисиновою сіткою. У такий спосіб порушнику вдалось впіймати 7 екз. кефалі загальною вагою близько 2 кг. Сума нанесених збитків складає 4 165 грн.
Інцидент стався в акваторії Ягорлицької затоки поблизу с. Очаківське Голопристанського району Херсонської області.

На правопорушника оформлено протокол за ч.4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси вилучено працівниками рибпатруля.

Вранці того самого дня під час перевірки потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами у м. Херсон рибоохоронний патруль виявив один випадок реалізації водних біоресурсів без відповідних дозвільних документів.

На стихійному ринку Суворовського району м. Херсона державні інспектори виявили порушницю, яка реалізовувала 10 кг свіжих раків під час заборони на їх лов.

У зазначеному випадку громадянка не змогла надати документи, що підтверджують законність походження водних біоресурсів (товарно - транспортну накладну). На порушницю складено протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

Довідкова інформація: Стаття 88-1 КУпАП визначає, що порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об'єктів тваринного або рослинного світу тягне за собою накладання штрафу від 510 до 1 700 грн з конфіскацією об'єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости