ПРООН сприятиме розвитку Херсонщини в економічному, соціальному та екологічному напрямах


11 февраля

Меморандум про взаєморозуміння щодо сталого розвитку підписали Програма розвитку ООН в Україні, Херсонська обласна державна адміністрація та Херсонська обласна рада.

Документ передбачає співпрацю між сторонами-партнерами задля сталого розвитку Херсонської області за трьома напрямами - економічним, соціальним та екологічним - на регіональному та місцевому рівнях.


Після підписання меморандуму голова облдержадміністрації Юрій Гусєв зазначив, що обласна влада готова працювати над спільною реалізацією важливих проєктів, що стосуються нашого регіону.

«Херсонщина має багато потреб і багато можливостей. Ми працюватимемо над досягненням тих цілей сталого розвитку, які Україна визначила для себе. Це і доступ до якісної медицини, покращення інфраструктури, розвиток ЦНАПів. Докладемо зусиль, щоб наш регіон став лідером у досягненні цих цілей», - наголосив Юрій Гусєв.

Історія співпраці Програми розвитку ООН та Херсонської області розпочалася ще у 2008 році, коли було підписано перший меморандум про взаєморозуміння.

Постійна представниця ПРООН Дафіна Герчева під час заходу повідомила: «За цей час ми втілили велику кількість успішних проєктів у сфері сталого розвитку, енергоефективності, подолання бідності та посилення демократичного врядування у регіоні».

На Херсонщині вже реалізовано проєкти ЄС/ПРООН, зокрема «Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» та «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» (МРГ), що фінансувався Європейським Союзом та впроваджувався ПРООН в Україні протягом 2008 - 2017 років.

Для довідки. Програма розвитку ООН є провідною операційною агенцією Організації Об'єднаних Націй на рівні країни, яка працює з партнерами у численних країнах з метою сприяння сталому розвитку, подоланню бідності, розширенню прав і можливостей жінок, ефективному врядуванню та верховенству права.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина