Прокурор розповів, кому належала ідея облити Катю Гандзюк сірчаною кислотою

Прокурор розповів, кому належала ідея облити Катю Гандзюк сірчаною кислотою
28 августа

Ідея облити активістку Катерину Гандзюк сірчаною кислотою належала голові Херсонської облради Владиславу Мангеру та екс-помічнику депутата Херсонської облради Олексію Левіну.

Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістів після першого засідання суду у справі про організацію вбивства Гандзюк повідомив прокурор Андрій Синюк.

Прокурор повідомив, що сьогодні у суді заявив клопотання про стягнення раніше внесеної Мангером застави у розмірі 1 мільйон 150 тисяч гривень у дохід держави, оскільки обвинувачений порушив умови запобіжного заходу у вигляді застави. Окрім того, він повідомив, що ідея облити Гандзюк сірчаною кислотою належала саме замовнику злочину - Мангеру та організатору - Левіну.

«Ми наполягаємо на тому, що обвинувачувані Мангер та Левін замовили саме облиття Катерини Гандзюк сірчаною кислотою, що і було зроблено виконавцями цього злочину, які на даний час вже засужені та відбувають покарання. Саме ці дії, замовлені обвинувачуваними, призвели до смерті потерпілої», - сказав прокурор.

Він додав, що Мангер та Левін запропонували виконавцям злочину два можливих способи нанесення Гандзюк тілесних ушкоджень. За словами Синюка, перший - переламати їй руки і ноги, другий - облити сірчаною кислотою. Виконавці злочину вказали, що легшим способом нанести Гандзюк тілесні ушкодження - облити її кислотою. Т

акож прокурор повідомив, що замовники злочину за облиття Гандзюк кислотою пропонували меншу винагороду, але виконавці домовились з ними, що отримають за це таку саму суму, як і за переломи рук та ніг. Синюк додав, що за цей злочин замовники заплатили 5 тисяч доларів. Сергій Торбін, як організатор виконавців злочину, взяв собі 500 доларів, а решту суми рівними частками розподілив між виконавцями, за винятком невеликої суми, витраченої на придбання мобільних телефонів та сірчаної кислоти.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап