Прокуратура побачила нелегальне будівництво на курорті


16 апреля 2020 года.

Прокуратура Херсонської області зареєструвала кримінальне провадження щодо самозахоплення землі та ведення на ній будівництва. Факт такого порушення правоохоронці зафіксували на узбережжі Чорного моря в селі Залізний Порт.

Про це повідомляють в пресслужбі прокуратури Херсонщини.

Зазначається, що провадження відкрито за статтею 356 Кримінального кодексу України "Самоправство". Стаття передбачає покарання у вигляді штрафу до 850 гривень, вправними роботами на строк до двох років або ж арештом на строк до трьох місяців.

У прокуратурі також повідомили, що попередньо до забудовника з приписом вже звертались з Державної архітектурно-будівельної інспекції. Їх вимогу припинити будівництво було проігноровано.

Конфлікт полягає у тому, що на одній із ділянок у селі Залізний Порт наразі зводиться 4-поверховий будинок площею 1500 квадратних метрів. За інформацією правоохоронців, він має служити в якості пансіонату для розміщення відпочивальників. Проте дозвільних документів ані на земельну ділянку, ані на ведення будівництва в забудовника нема, резюмують в прокуратурі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап