Прокуратура допомагає відстояти «Буревісник»


3 февраля 2017 года.

Прокуратура Херсонської області вступила в розгляд справи щодо повернення Херсонському державному університету земельної ділянки на березі Чорного моря в с.Лазурне Скадовського району, на якій розміщено спортивно-оздоровий табір «Буревісник».

Суд погодився з доводами прокурора, який підтримав позовні вимоги університету, відповідно протиправності дій селищної ради, яка діючи на користь суб'єктів приватного права, перевела земельну ділянку університету з державної форми власності у землі запасу територіальної громади, при цьому змінивши цільове використання частини земельної ділянки учбового закладу з освітніх цілей на комерційне призначення. Вказані дії вчинено з порушенням приписів Земельного кодексу України, Закону України «Про освіту», які забороняють передавати у комунальну власність земельні ділянки, що перебувають у постійному користуванні державних установ.

У результаті, Скадовським районним судом Херсонської області задоволено позов Херсонського державного університету до Лазурненської селищної ради та 7 громадян про визнання недійсними договорів оренди вказаної земельної ділянки площею 2,34 га, яку повернуто у постійне користування вищому учбовому закладу.

Прес-служба прокуратури Херсонської області

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина