Програму розвитку харчової та переробної галузі Херсонської області провалили

Програму розвитку харчової та переробної галузі Херсонської області провалили
7 декабря 2020 года.

Пільговими кредитами в рамках обласної цільової програми розвитку харчової та переробної галузі Херсонської області на 2020 - 2025 роки у цьому році скористалися фізична особа - підприємець Сусідко В.О. та ТОВ «Сучасні пивні технології» на суму 697,583 тис.грн.

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА.

«На решту кошів в обсязі 300 тис.грн підготовлено пакет документів для придбання холодильного обладнання фермерським господарством Голопристанського району», - йдеться у документі.

Програмою передбачалося виділення у 2020 році з обласного бюджету коштів у сумі 10,2 млн грн, однак згідно з рішенням Херсонської обласної ради від 20 грудня 2019 року виділено лише 1 млн грн.

У ході реалізації Програми суб'єктам господарювання надається фінансова підтримка на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів під 5% річних терміном до 5 років на придбання сучасних інструментів, інвентарю та обладнання вітчизняного й іноземного виробництва для доробки продукції та організації переробних процесів (мийка, зберігання, заготівля, сортування, пакування, доведення до споживача, сушіння, замороження, технологічна переробка рослинницької та тваринницької продукції, виробництво кормів), для організації опалення, освітлення та охолодження в рамках технологічних процесів виробництва сільськогосподарської продукції.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости