Програма «Green-zone» на XVIІI Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії»


13 мая 2016 года.

Програма культурно-видовищних заходів  на «Green-zone» XVIІI Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії». 

21.05 Субота

16:00-17:00 Майстер-клас зі сценарно-драматургічної майстерності відомого

білоруського драматурга, сценариста Андрія Курейчика

17:00-18:00 «Мельпомена молода». Шоу-програма продюсерського центру «Чудеса»

18:30-19:10 Музична програма «Світові хіти» за участю оркестру ХОАМДТ ім.М.Куліша

19:30-20:30 Музичний вечір за участю джаз-гурту «Тomorrow»

20:30-21:00 Щоденник фестивалю (слайд-шоу - репортаж попереднього дня)

21:00-22- 00 Вечірка експериментальної електронної музики «Іce glitch» (аудіо-візуальна коллаборація) «Ukrainian еtnobeats», _error (video art) (Херсон)

22.05 Неділя

16:00 Читка п'єси «ичлоМ» херсонського драматурга Євгена Марковського за участю акторів театру

17:30-18:30 «Мельпомена молода». Вистави «Буратіно» та «Крила». Театральна студія «Золотая маска» ГО «Сердце матери» м. Херсон

18:30-19:10 Музична програма «Від класики до сучасності» струнного оркестру ХОАМДТ ім. М.Куліша

19:30-21:00 «Театральний квартирник». Творче об'єднання «АРТ ХАОС»

20:30-21:00 Щоденник фестивалю (слайд-шоу - репортаж попереднього дня)

21:00-22:00 Вечірка експериментальної електронної музики «Іce glitch» (аудіо-візуальна коллаборація) tiiiza / Херсон (live, chillwave), _error (video art)

23.05 Понеділок

16:00 Читка п'єси «Исполнитель желаний» білоруського драматурга, сценариста, публіциста Андрія Курейчика за участю артистів театру

17:30-18:30 «Мельпомена молода». Концертна програма вокальної студії «Унісон»

18:30-19:10 Музична програма «Мелодії серця» за участю оркестру ХОАМДТ ім. М.Куліша

19:30-20:30 Музичний вечір за участю джаз-гурту «Сrocodile project». Солістка - Валерія Кучеренко

20:30-21:00 Щоденник фестивалю (слайд-шоу - репортаж попереднього дня)

21:00-22- 00 Вечірка експериментальної електронної музики «Іce glitch» (аудіо-візуальна коллаборація) Prid.Prod. / Херсон (live, juke), _error (video art)

24.05 Вівторок

16:00 Презентація поетичної збірки «Економіка любові» молодої поетеси, журналіста, студентки економічного факультету ХДАУ Альони Мовчан.

17:30-18:30 «Мельпомена молода». Музична програма «У стилі «кантрі» за участю кантрі-гурту «Tumbleweed». Солістка - Аліна Уварова

18:30-19:10 Музична програма за участю джаз квінтету ХОАМДТ ім. М.Куліша

19:30-20:30 Концертна програма «Музичними сторінками «Театральної кухні» Приймають участь: оркестрова група театру, Т.Новачук, М.Савчук, І.Кисельов

20:30-21:00 Щоденник фестивалю (слайд-шоу - репортаж попереднього дня)

21:00-22:30 Вистастава: драма «Втеча або пральня ілюзій» (за мотивами «Одісеї» Гомера та творів І. Бахман), Eastcenter (Австрія)/Незалежна театральна лабораторія (Чернівці)

25.05 Середа

16:00 Читка п'єси «У нас не всі вдома» українського драматурга, заслуженого діяча мистецтв України Олександра Марданя

17:30-18:30 «Мельпомена молода» Зразковий ансамбль «Орхідея» (гімназія №3 філія ДМШ №1) Зразковий художній колектив вокально- хореографічна студія «Зорепад» ХДБХТ

18:30-19:10 Музична програма за участю діксіленду ХОАМДТ ім.М.Куліша

19:30-20:30 Концерт джаз-бенду «Fusion Sky» (лауреат джазових фестивалів у Польщі та Угорщині)

20:30-21:00 Щоденник фестивалю (слайд-шоу - репортаж попереднього дня)

21:00-22- 00 Вечірка експериментальної електронної музики «Іce glitch» (аудіо-візуальна коллаборація) Marby Mill / Одесса (live, IDM, chillwave), _error (video art)

26.05 Четвер

16:00 Майстер-клас від українського драматурга, художника-концептуаліста Павла Ар'є

17:30-18:30 «Мельпомена молода». Концертна програма вокальної студії «Кендіс»

18:30-19:10 Музична програма за участю інструментального тріо (срипка, альт, акордеон) ХОАМДТ ім.М.Куліша

19:30-20:30 Музичний вечір за участю гурту «General voice»

20:30-21:00 Щоденник фестивалю (слайд-шоу - репортаж попереднього дня)

21:00-22- 00 Візуально-музичне шоу «Планета факірів»

27.05 П'ятниця

16:00 Презентація антологій актуальних п'єс «МАЙДАН. ДО І ПІСЛЯ», біографічних «ТАЇНА БУТТЯ», збірника «АВАНСЦЕНА» та інших видавничих проектів. Сценічні читання фрагментів нових п'єс. Модерують Олег Миколайчук і Неда Неждана. (Національний центр театрального мистецтва імені Леся Курбаса, Київ).

17:30-18:30 «Мельпомена молода». Концерт юних талановитих виконавців та музикантів: Дарья Третяк, Аліна Костюк, Діана Качан

18:30-19:10 Музична програма «Світові хіти» за участю оркестру ХОАМДТ ім. М.Куліша

19:30-20:30 Музичний вечір «Пока горит свеча» - «TRIBUTE - «Машина времени» и Андрей Макаревич» Приймають участь: гурт «Дежавю», заслужена артистка України Р.Рубльова, Т.Новачук, М.Савчук, І.Кисельов

20:30-21:00 Щоденник фестивалю (слайд-шоу - репортаж попереднього дня)

21:00-22-00 Візуально-музичне шоу за участю DJ Faust та VJ-art (Сергій Хаджава)

28.05 Субота

17:00-18:30 «Мельпомена молода» Концертна програма Херсонського музичного училища

19:00-19:40 Музична програма «Мелодії серця» за участю оркестру ХОАМДТ ім. М. Куліша

20:00-21:30 Закриття фестивалю. «Вечір українського року» - кавер-джем-сейшн за участю провідних музикантів та виконавців регіону

21:30 Презентація відео-фільму «Моя Мельпомена» на великому проекційному екрані на фасаді ТРЦ «Суворівський»

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина