Прикордонники затримали сумнівні гроші на Чонгарі


20 мая 2014 года.

Увагу прикордонників Бердянського прикордонного загону в пункті контролю в'їзду - виїзду з АР Крим «Чонгар» звернув громадянин Російської Федерації 1979 року народження, який вчора у пішому порядку слідував за маршрутом Сімферополь - Мелітополь. Під час проходження паспортного контролю він помітно нервував, тому прикордонниками було прийнято рішення про проведення контролю другої лінії із залученням інших правоохоронних органів.

В ході поглибленого огляду особистих речей в даного громадянина було виявлено 475 тисяч російських рублів, електрошокер, а в мобільному телефоні фото з символікою ДНР. Кошти та електрошокер було вилучено.

В ході проведення фільтраційно-перевірочних заходів у представників взаємодіючих правоохоронних органів виникли сумніви щодо дійсності грошових купюр. Вилучені кошти направлено на експертизу.

Громадянин Російської Федерації за порушення правил перетинання державного кордону України на територію материкової України не пропущений. Рішенням начальника Бердянського прикордонного загону винесено постанову «Про заборону в'їзду на територію України, терміном на 3 роки».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина