Прикордонники виявили херсонця, який намагався перевезти чужі паспорти

Прикордонники виявили херсонця, який  намагався перевезти чужі паспорти
3 марта 2017 года.

До контрольного пункту в'їзду-виїзду «Каланчак» на автомобілі «Chevrolet Cruze» прибув 27-річний громадянин України, який направлявся з Херсону до Сімферополя. Під час проходження контролю в салоні автомобіля прикордонники Херсонського загону виявили 4 паспорти громадян України та 4 посвідчення особи моряка, виписані на установчі дані інших громадян України.

В ході вивчення документів прикордонники встановили, що в паспортах громадян України вклеєні другі вікові фото без підписів, а продовження строку дії посвідчень особи моряка здійснювалось без присутності їх власників.

Про можливий факт кримінального правопорушення за статтею 357 ч.3 «Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодженням» та статтею 364 КК України «Зловживання владою, або службовим становищем» прикордонники проінформували Каланчацький відділ Національної поліції.

В подальшому, правоохоронці вилучили виявлені документи з метою проведення слідчих дій, а громадянина після дачі пояснень прослідував на ТОТ АР Крим.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап