Прикордонники зупинили 4 спроби незаконного перевезення автомобілів з Криму


16 марта 2016 года.

Протягом доби прикордонники Херсонського та Бердянського загонів у чотирьох випадках виявили незаконно видані доручення на транспортні засоби у громадян України, що рухались з тимчасово окупованої території АР Крим.

Чоловіки намагались перевезти через контрольні пункти в'їзд-виїзду «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар» автівки марок «HONDA», «HYUNDAI», та «LEХUS». Під час перевірки було встановлено, що доручення на право керування водіям видавались за відсутності власників транспортних засобів.

Транспортні засоби були повернуті до тимчасово окупованої території АР Крим, а зазначені доручення встановленим порядком вилучено представниками Національної поліції для проведення експертизи.

Загалом, з початку року громадяни намагались ввезти по незаконно виданим дорученням більше 40 транспортних засобів, це не враховуючи, що деякі автівки намагались ввезти по кілька спроб. Варто зазначити, що в усіх випадках документи на транспортні засоби видавались напередодні поїздки до материкової частини, як правило за одну чи дві доби.

 

Теги: авто, Крым
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости