Приймальна комісія ХДУ підбила підсумки вступу — 2014


19 августа 2014 года.

Завершився нелегкий період для охочих здобути вищу освіту, та зокрема в Херсонському державному університеті вступна кампанія пройшла у робочому режимі й відповідно до графіку.

 Цього року до  навчального закладу подано 6900 заяв від абітурієнтів, з яких 3033 - через систему електронного вступу. 11 серпня приймальна комісія оприлюднила наказ про зарахування вступників на денну форму навчання за державним замовленням, яке наш ВНЗ виконав на 100 відсотків. З 12 серпня розпочалось зарахування вступників за кошти юридичних або фізичних осіб.

Станом на 18 серпня на I курс денної форми навчання зараховано 689 абітурієнтів за кошти державного замовлення та 426 - за кошти фізичних або юридичних осіб. Заочно за держзамовленням будуть навчатися 108 першокурсників та 191 студент за кошти юридичних або фізичних осіб. У тому числі до лав ХДУ було прийнято 22 абітурієнти зі Сходу України.

На другий курс до Херсонського державного університету вступило 187 осіб, на третій - 15. До того ж, у тут навчатимуться 3 іноземні студенти та 3 особи без громадянства з постійним проживанням на території України.

«Відмінністю вступної кампанії - 2014 був скорочений термін подання заяв до університету. А ще для абітурієнтів з Луганської та Донецької областей було створено особливі умови вступу», - зазначила відповідальний секретар приймальної комісії ХДУ Ельвіра Фатєєва.

Цьогоріч у  навчальному закладі було відкрито два нові напрями підготовки: економічна кібернетика та побутове обслуговування. Крім того, тепер випускатимуть фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст»: «Культурологія» - на факультеті культури та мистецтв та «Інженерія програмного забезпечення» - на факультеті фізики, математики та інформатики. А факультет економіки та менеджменту набрав магістрантів по «Управлінню навчальним закладом».

Уже зараз молодь, що поповнила студентську спільноту університету, знайомлять із документами, наказами та правилами ХДУ, адже попереду на них чекають цікаві та насичені роки навчання.

 

Теги: хгу
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап