Президентом херсонського ФК "Кристал" став депутат міської ради Євген Матковський

Президентом херсонського ФК
1 июня 2016 года.

Президентом ФК "Кристал" став уболівальник із багаторічним стажем і депутат міської ради Євген Матковський

Уже кілька років поспіль ФК «Кристал» переживає не кращі часи. Нестабільне і невчасне фінансування впливає на тренувальний процес, невдалі результати у другій лізі та імідж клубу у футбольній спільноті України.

Змінити ситуацію і взагалі підхід до діяльності головної команди Херсона обіцяє новий гендиректор клубу Євген Матковський. Будучи активним лобістом підтримки «Кристала» міською радою у попереднє міжсезоння, Матковський зазначав, що наш обласний центр мусить вивести «Кристал» на новий рівень. Взагалі тема спорту і футболу зокрема дуже близька новому гендиректору, якого не перший рік звикли бачити на фанатській трибуні «Кристала».

Депутатський мандат у міській раді, особисті знання футбольної «кухні», членство у депутатській комісії з питань молоді і спорту та амбітна мотивація зробити «Кристал» справжньою гордістю Херсона - це ті інструменти, якими Євген Матковський збирається досягати успіху.

«Я бачу для себе кілька основних напрямків роботи. По-перше, знайти додаткове фінансування для клубу, аби максимально корисно провести підготовчі збори до нового сезону. По-друге, я хочу, аби всі знали, що «Кристал» - чесний, надійний клуб, у якому поважають спортивні цінності, людську працю і виконують свої обіцянки перед футболістами і вболівальниками, - говорить Євген Матковський. - Тому я працюватиму над поліпшенням іміджу клубу і розширенням його діяльності в місті. Шукатиму однодумців серед місцевих бізнесменів, рекламодавців, медіа. Важливо розуміти, що футбольний клуб - це не просто тренери, футболісти, адміністратори. «Кристал» - це показник успішності міста, його бізнес-клімату, ставлення до спорту. Це і прояв місцевого патріотизму, виховання прикладу гордості для молоді».

За словами Матковського, він знайшов порозуміння з міським головою Володимиром Миколаєнком щодо необхідності розвитку «Кристала».

«Мер підтримує мої прагнення, так само як і більшість депутатського корпусу в міській раді. Сподіваюсь, і решта херсонців допоможуть зробити «Кристал» успішним, - каже Матковський. - Постараюсь поліпшити умови роботи тренерів і футболістів. Зокрема, буду наполягати на виділенні коштів для будівництва футбольного поля зі штучним покриттям, аби тренувальний процес можна було вести за будь-яких погодних умов. Почнемо по-новому співпрацювати з уболівальниками, спробуємо запустити соціальні й іміджеві проекти. Я хочу повернути херсонців на стадіон, зробити так, аби відвідування матчів «Кристала» стало доброю сімейною традицією. Але про все ми розкажемо у свій час. У міжсезоння нас чекає складна робота».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости