Представництво ЄС в Україні відвідає Херсон


11 июля 2019 года.

22- 23 липня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Херсон та Олешки із офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Що? Гра «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу
Для кого? Учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.
Коли? 22 липня, 10:00 - 11:30Де? м. Олешки, Олешківський будинок культури ім. Т.Г. Шевченка, вул. Енгельса, 28, мала зала, 2-й поверх.
Коли? 23 липня, 12:00 - 13:30Де? м. Херсон, Херсонський державний університет, вул. Університетська, 27, головний корпус, конференц-зала, 1-й поверх.
Eurosessionна європейську тематику - це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам'яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»
Коли? 22 липня, 13:00 - 14:30
Де? м. Олешки, Олешківська міська рада, вул.Гвардійська, 30,сесійна зала, 1-й поверх.
Для кого? Представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста.
На заході ознайомлять із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.
Серед презентованих програм та проектів:COSME, Enterprise Europe Network, Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, EU Study Days та ін.

Що? Дискусія-тренінг «European Projects Lab for NGOs»
Коли? 22 липня, 16:00 - 19:00
Де? м. Херсон, Херсонський державний університет, вул. Університетська, 27, головний корпус, конференц-зала, 1-й поверх.
Для кого? Представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

Учасники заходу зможуть презентувати власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС, або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив. Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.
Тренер: Денис Ткачов,експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe(Харків).
Подача заявок за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training2019

Подія наFacebook: https://www.facebook.com/events/425349731645227/


Що? Семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»
Коли? 23 липня, 15:00 - 18:00
Де? м. Херсон, Херсонський Центр розвитку місцевого самоврядування», вул. Соборна, 3.
Основні теми заходу:- Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу; - Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network); - EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів із потенційними покупцями, партнерами та інвесторами; -Міжнародні торговельні виставки в ЄС: як збільшити прибуток завдяки відвідуванню та участі?

Покрокова інструкція; - Досвід та необхідність участі в торговельних форумах та виставках ЄС; - Практичні поради участі в торговельних виставках ЄС та інші.
Серед головних спікерів заходу:Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine)з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади / Андрій Яремкевич, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine/ Альона Коломойцева, національний менеджер проекту, InternationalTradeCenter(ITC)/ Федір Барулін, голова правління ГО «Регіональна рада підприємців»та інші.

Реєстрація обов'язкова за посиланням:http://bit.ly/biz-seminar-2019
Подія наFacebook: https://www.facebook.com/events/2265594347103335/

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости