Представники прокуратури і руху «Під контролем» розповіли про результати спільної роботи

Представники прокуратури і руху «Під контролем» розповіли про результати спільної роботи
26 мая 2017 года.

25 травня у прес-центрі «Новий День» відбулась спільна прес-конференція прокуратури Херсонської області та активістів Всеукраїнського руху «Під контролем».

З жовтня 2016 року Всеукраїнський рух проти політичної корупції "Під контролем" співпрацює з Генпрокуратурою та прокуратурою Херсонської області. За цей час у Херсоні біло опрацовано 26 матеріалів щодо можливих правопорушень посадовими особами та органами місцевого самоврядування.

Відомості по 12 із них внесені до Єдиного реєстру досудового розслідування. За 9 фактами правоохоронними органами складено протоколи про корупцію. Усього правоохоронними органами області поточного року складено 42 протоколи про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією, з яких більшість - за порушення вимог щодо врегулювання конфлікту інтересів.

16 посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності, внесено 35 подань про усунення причин та умов, які сприяють вчиненні корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень.

24 кримінальні провадження на Херсонщині відкрито за фактом умисного неподання електронних декларацій або внесення недостовірних відомостей.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап