Правоохоронці виявили майже 22 кілограма наркотиків та арсенал зброї

Правоохоронці виявили майже 22 кілограма наркотиків та арсенал зброї
6 октября 2017 года.

Оперативні співробітники Азово-Чорноморського регіонального управління, із залученням прикордонників від мобільної прикордонної застави «Бердянськ», спільно із співробітниками управління СБУ у Херсонській області, управління протидії наркозлочинності НПУ у Запорізькій області під процесуальним керівництвом місцевих прокуратур, виявили близько 22 кілограма наркотичної речовини, зброю та набої.

Так, учора в ході реалізації інформації, в рамках відкритого кримінального провадження, правоохоронці спільно провели санкціонований обшук у помешканні жителя м. Генічеськ, що на Херсонщині. Під час здійснення слідчих дій, група вилучила біля 300 грамів марихуани, обріз рушниці, травматичний і сигнальний пістолети та набої.

Також, учора в ході санкціонованих обшуків, проведених в рамках іншого кримінального провадження, спільною групою у селі Нововасилівка, Запорізької області, за адресами 9 помешкань виявили більше 21 кілограма марихуани.

Наркотичну речовину та зброя вилучені співробітниками СБУ та Національної поліції.

За попередніми оцінками вартість виявленої наркотичної речовини на «чорному ринку» може складати близько 4-х мільйонів гривень

Прес-служба Бердянського прикордонного загону

Теги: зброя
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости