Правоохоронці розслідують 5 кримінальних справ щодо керівництва Федерації футболу України


22 ноября 2019 года.

У Генеральній прокуратурі підтвердили про наявність п'яти кримінальних проваджень, в яких фігурують посадовці Федерації футболу України, зокрема її президент Андрій Павелко.

Про це в офіційній відповіді на депутатський запит повідомив перший заступник генерального прокурора України Віталій Касько, передає пресслужба парламентського комітету з питань молоді та спорту.

Так, головне слідче управління Нацполіції розслідує можливе розкрадання бюджетних коштів на суму 270 мільйонів гривень, що були виділені на програму з будівництва футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах.

Прокурор також виявив факти можливої розтрати цільових коштів, отриманих федерацією від УЄФА в рамках програми «Хет-Трік», а також маркетингових і спонсорських виплат. Процесуальне керівництво цим розслідуванням здійснює група прокурорів ГПУ.

Також поліція розслідує можливе незаконне заволодіння бюджетними коштами з боку посадовців федерації, «ФФУ Продакшн» та «Спорт Технологія» шляхом завищення цін на товари.

Ще дві справи розслідують детективи НАБУ: про можливе зловживання службовим становищем керівництва федерації, яке призвело до закупівлі полів за завищеними цінами за рахунок державного і місцевого бюджетів, а також про подачу недостовірної інформації при декларуванні народним депутатом та президентом федерації Андрієм Павелком.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости