Працівник прокуратури переміг на V Всеукраїнських іграх ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки з легкої атлетики

Працівник прокуратури переміг на V Всеукраїнських іграх ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки з легкої атлетики
14 октября 2013 года.

У Ялті пройшов фінальний етап V Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам'яті М.М.Баки з легкої атлетики, у яких взяв участь заступник Великоолександрівського міжрайонного прокурора Роман Гут. Згідно регламенту у змаганнях за перемогу боролися спортсмени віком від 30 років. Роман Гут в бігу на 1500 і на 3000 метрів показав найкращий результат не тільки у своїй віковій групі, а й серед усіх учасників змагань.

Переможець нагороджений почесними дипломами Міністерства молоді та спорту, Національного олімпійського комітету та Асоціації ветеранів спорту України.

Крім того, працівника міжрайонної прокуратури нагороджено почесною грамотою департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації.

Справка: Бака М.М., народився 3 вересня 1927 року в Дніпропетровській області. Підлітком брав участь у німецько-радянській війні. У 1956-1966 роках - голова спорткомітету Дніпропетровської області, у 1966-1974 роках - керівник спортовариства «Динамо», у 1974-1990 роках - голова Держкомспорту України, входив до складу колегії Держкомспорту СРСР і Президії Національного олімпійського комітету СРСР, був одним з організаторів олімпійських змагань з футболу в Києві в програмі ігор Московської олімпіади. У 1990-2001 роках - завідувач кафедрою соціально-економічних та організаційно-правових основ управління фізичною культурою і спортом Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Обирався депутатом Верховної Ради УРСР 10 і 11 скликань (1980-1990 роки).

Помер 2 березня 2009 року. Похований в Києві на Байковому кладовищі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

ХДАУ