Позачергова «ротація» у селищній раді на Херсонщині

Позачергова «ротація» у селищній раді на Херсонщині
18 февраля

Услід за взятою під варту у залі суду головою Білозерської територіальної громади Антоніною Чередник, яка проходить фігуранткою кримінального провадження про отримання неправомірної вигоди (хабара), позбувся своєї посади і секретар ради місцевого органу самоврядування Євген Шепель.

Про це пише Новий день. 

На початку роботи чергової сесії селищної ради, яка відбулася вчора, 17 лютого, один з депутатів вніс пропозицію включити до порядку денного першим до розгляду питання про висловлення недовіри за незадовільну роботу секретаря ради, який виконував обов'язки голови. Після тривалих дискусій його прихильників і опонентів, детального вивчення регламенту роботи дійшли висновку, що така пропозиція відповідає букві закону. Почали голосувати за включення цього питання до порядку денного. Більшістю голосів (13- «за» із 25 присутніх) воно було прийняте.

А вже в ході таємного голосування за відставку чиновника проголосували 16 депутатів, 8 були проти, і один бюлетень виявився зіпсованим.

Тепер відповідно до законодавства звільнений за незадовільну роботу (зокрема, за зволікання з призначенням чергових сесій та їх перенесенням, в результаті чого унеможливлювалося фінансування бюджетної сфери) секретар ради Євген Шепель має у п'ятиденний термін передати справи секретареві виконкому Марії Коломоєць. Найближчим же часом відбудеться позачергова сесія Білозерської селищної ради, на якій і буде обраний новий секретар ради. Він же виконуватиме обов'язки голови органу місцевого самоврядування.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости