Постраждалим під час пожежі по вул. Пилипа Орлика надають гуманітарну допомогу


19 сентября 2017 года.

За словами директора Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Антона Єфанова, наразі сформовано пакети з речами першої необхідності - постільною білизною, гігієнічними наборами, одноразовим посудом.

Без даху над головою залишились 25 людей. Сім'ям потерпілих запропонували тимчасово, доки не буде вирішена проблема із житлом, переселитись до гуртожитку по вул. Комкова, 76В. Сьогодні туди заселяються 3 сім'ї (11 осіб). Інші побажали тимчасово переселитись до родичів та друзів.

Нагадаємо, що пожежа сталася сьогодні о 4:40 год. Загинуло 4 людини - 25-річна Олена Майданник та троє її дітей. Чоловік Олени Юрій отримав 90% опіків та знаходиться у тяжкому стані в реанімації Херсонської обласної поліклініки.

Також постраждала мешканка однієї з квартир Олена Савченко, яка отримала перелом стопи під час евакуації.

Тяжку травму - перелом стегна - під час рятувальних операцій отримав рятівник МНС Максим Клименко. Він зараз знаходиться у травматологічному відділенні лікарні ім.О.і А.Тропіних.

Ми отримуємо численні відгуки та пропозиції допомоги. Повідомляємо, що кошти на лікування Юрія Майданника можна передати його сестрі Юлії, зв'язавшись з нею за телефоном 099 97 29 127.

Допомогу на лікування рятівнику Максиму Клименку можна передати до відділення травматології лікарні ім. О.і А.Тропіних.

Постраждалим від пожежі наразі необхідні:

постільна білизна;
посуд для приготування їжі (кастрюлі, сковорідки тощо);
предмети особистої гігієни.
Збір речей - у Гуманітарному центрі по вул. 295 Стрілецької дивізії, 6/9.

Деталі можна дізнатись за номером: 095 431 44 81 - Віталій Вікторович.

Теги: пожежа
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап