Постраждале від буревію селище на Херсонщині отримає з облбюджету майже 4 млн грн


2 октября 2020 года.

Майже 4 млн грн передбачається виділити з обласного бюджету Херсонщини на ліквідацію наслідків буревію, який пройшов селищем Великоолександрівка

Як розповів під час онлайн-брифінгу голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, на ліквідацію наслідків буревію, який 27 вересня потрощив в селищі Великоолександрівка у Херсонській області понад 200 будівель, з резервного фонду обласного бюджету виділено 1,9 млн грн. Ці гроші будуть витрачені на відновлення даху місцевої школи.

"Також я проситиму обласну раду про додаткове виділення з обласного бюджету ще двох мільйонів гривень для надання матеріальної допомоги постраждалим", - сказав Гусєв.

Він також повідомив, що з селищного бюджету та бюджету Великоолександрівського району виділено загалом 1,5 млн грн, з яких 500 тисяч будуть витрачені на надання матеріальної допомоги. Також з обласного фонду індивідуального житлового будівництва на селі виділені 2 млн грн для довгострокових пільгових позик постраждалим.

За словами Юрія Гусєва, вже відновлена робота 17-ти з 18-ти трансформаторних підстанцій, завдяки чому електрику отримали 1682 з 1700 абонентів, яких залишив без неї буревій. Газопостачання відновлене поки у 185-ти з 894-х абонентів, які залишилися без газа.

Нагадаємо, збитки від буревію сягнули 6 мільйонів гривень.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости