Порядок денний обласної ради сформовано


30 мая 2018 года.

Президія Херсонської обласної ради розглянула пропозиції щодо порядку денного ХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання.

Під час засідання депутати підтримали винесення на чергову сесію питання щодо зняття з контролю ряду обласних програм у зв'язку із завершенням терміну їх дії. Зокрема, закінчився період дії регіональної програми «Херсонщина без ліків-фальсифікатів» на 2013-2016 роки, програми зайнятості населення Херсонської області на період до 2017 року, програми підвищення енергоефективності та розвитку відновлювальної енергетики в Херсонській області, програми розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області на 2013-2017 роки, регіональної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки та регіональної програми будівництва (придбання) доступного житла у Херсонській області на 2010-2017 роки.

Разом з цим, депутати включили в порядок денний ХVІІІ сесії чимало питань щодо внесення змін по чинних програм. Так, певні зміни планується внести до програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2018 рік, обласної програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області» на 2017-2023 роки, програми інформаційного простору Херсонської області на 2017-2020 роки, обласної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017-2020 роки, програми формування позитивного іміджу та розвитку зовнішньоекономічної діяльності Херсонської області на 2016-2018 роки, обласної програми «Питна вода Херсонщини» на 2012-2020 роки, обласної програми розвитку міжнародного аеропорту «Херсон» на 2018-2020 роки та ін.

У той же час, члени Президії відклали питання стосовно внесення змін до обласної програми «Ліси Херсонщини» на 2017-2020 роки. Зважаючи на те, що протягом декількох днів не вдається загасити пожежу на території Раденського лісництва Олешківського району, було вирішено заслухати начальника Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Тищенка стосовно проведених заходів, спрямованих на ліквідацію пожежі, та подальший план дій щодо попередження подібних випадків у майбутньому.

Також депутати підтримали декілька управлінських питань. Так, народні обранці підтримали призначення нового керівника КП «Центр електронного самоврядування» та виступили за продовження терміну дії контракту з директором КП «Кіновідеопрокат» та з головним лікарем КП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости