Поради для поліпшення інтимного життя

Поради для поліпшення інтимного життя
12 апреля 2021 года.

Сексуальне життя пари є вагомим фактором здорових відносин, загалом, їх довготривалості та вірності. Бажання інтимної близької є притаманним усім віковим категоріям, що є абсолютно нормальним. Тому, потрібно постійно підтримувати вогонь кохання та хорошому рівні та постійно поліпшувати та урізноманітнювати інтимне життя. Найпростішим та, напевно, найефективнішим методом може стати покупка інтимних товарів, таких як гелі-змазки, презервативи та інші лубриканти. Великий асортимент таких товарів Ви можете придбати у магазині Watsons за посиланням https://www.watsons.ua/uk/tovari-dlya-krasi-i-zdorovya/intimni-tovari/c/K800

Новий досвід

Найкращим каталізатором до отримання більшого задоволення є новий досвід у сексі. Часто, пари бояться чи соромляться використовувати лубриканти у інтимному житті,  а дарма. На сьогодні повністю доведена їх безпечність та, навіть, лікарі можуть рекомендувати до використання гелі-змазки, адже вони допомагають усунути некомфортне тертя та біль, що дозволяє зробити статевий акт для пари більш насиченим. Окрім того, залежно від властивостей гелю, він може розігрівати чи охолоджувати, прискорювати чи знижувати чутливість та активізовувати бажання завдяки ароматизатору.

Як обрати лубрикант?

Лубриканти існують трьох видів: на водній основі, на масляній основі, на силіконовій основі. Для початківців, радимо використовувати водну основу, адже вона є більш безпечною, краще підходить для людей із чутливою шкірою та не залишають плям на одязі чи постелі. У той ж час, найбільш довготривалими будуть лубриканти на силіконовій основі. Вони дозволяють парі безпечно займатися інтимом у воді, оскільки він не так легко змивається, що може бути як їх перевагою, так і недоліком. 

Для того аби безпечно використовувати лубриканти необхідно звернути увагу на їх склад та бажано уникати будь-яких штучних барвників чи ароматизаторів. Особливо при першому використанні потрібно бути особливо пильним, адже Ви не знаєте як Ваше тіло може відреагувати на такі складники. Але навіть при 100% натуральності, необхідно уважно спостерігати. Гелі із великою кількістю гліцерину можуть мати негативний вплив на жіночий статевий орган.

Будь-який засіб необхідно обирати лише за власними відчуттями та рекомендацією лікаря.

Поради експертів

Для підтримки хорошого інтимного життя експерти радять також регулярно займатися спортом. Біг - збільшує витривалість, стимулює кровообіг та, як результат, підвищує якість сексу. Загалом, фізичні вправи та здорове харчування допоможуть підтримувати регулярне інтимне життя. Також, експерти радять зменшити вживання алкоголю та паління.

Часто люди соромляться власного бажання, а особливо різноманіття у інтимному житті з партнером. Це є абсолютно недоречним, адже всі дорослі люди займаються сексом та, однозначно, люблять це робити. На жаль, сексуальна освіченість населення ще тільки розвивається, але рано чи пізно всі зрозуміють всі переваги використання різноманітних лубрикантів у повсякденному житті.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости