Понад 30 тисяч домогосподарств Херсонщини отримають житлову субсидію


25 апреля 2017 года.

Субсидії на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг та електроенергії у січні-березні 2017 року призначено 31,6 тис. домогосподарств. Про це інформує Головне управління статистики у Херсонській області.

У березні поточного року 134,2 тис. домогосподарств отримували субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії на суму 229,2 млн грн.

Крім того, за три місяці субсидії готівкою, для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу та твердого палива було призначено 3993 домогосподарствам, 6285 домогосподарств отримало субсидії для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу та твердого палива готівкою на суму 11,9 млн грн.

Довідка: Право на призначення субсидії мають сім'ї, у яких розмір плати за житлово-комунальні послуги у межах норм споживання перевищує обсяг визначеного Кабінетом Міністрів України обов'язкового платежу. Розмір обов'язкового платежу визначається для кожного домогосподарства індивідуально в залежності від сукупного доходу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости