Поліція затримала представників "Громади Херсона", які планували підпал квартири мера


31 декабря 2016 года.

Поліція затримала двох осіб, які планували підпал квартири міського голови Херсона Володимира Миколаєнка. Про це мер повідоми на своїй сторінці у Facebook.

"Отримав своєрідне привітання від наших правоохоронців. Щойно керівник Херсонського відділу поліції підполковник Олександр Говорун повідомив мені, що в Херсоні затримали представників так званої "Громади Херсона". Ці проросійські екстремісти планували в новорічну ніч знову здійснити чергову спробу підпалу моєї квартири, - пише Миколаєнко. - Перший раз їм не вдалося завдати істотної шкоди, то вдруге вони підготувалися краще - закупили значну кількість горючих матеріалів".

"Зловмисники знаходяться під вартою, один з них мешканець Херсона, другий - громадянин Росії. Сумнівів у тому, що вказівки "Громаді Херсона" надходили саме з Російської Федерації, немає. Дякую поліції, дякую також міській прокуратурі за те, що ефективно працюють і бережуть наш спокій і громадський порядок. Бажаю їм усім спокійних свят, адже знаю, що правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі.

Посіпаки сусіда-терориста, які планують у нас тут свої злочини, вчергове переконалися - покарання невідворотне: їх усіх знайдуть і судитимуть", - зазначив міський голова Херсона.

Нагадаємо, 9 листопада невідомі здійснили підпал вхідних дверей у квартирі Володимира Миколаєнка. Невдовзі рух "Громада Херсона" узяв на себе відповідальність за підпал. 

Теги: підпал, мер
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

чаплинка